Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz CLA-Klasse AMG 200CDI 136HP

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

22 300 ЕУР

Година: 2015
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: CLA-класа / Mercedes-Benz
Модел: CLA 200
ШИФРА: 164781

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK

Нема посетени огласи
Кон почеток