Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz CLS 350

Се продава од: Jovce Денес 09:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 19.740 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 100 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Странска
Боја: Црвена
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: CLS-класа / Mercedes-Benz
Модел: CLS 350
Mercedes Benz CLS 350 na germanski tablici - ne ocarineto. Proizvedeno 2005 god. so pominati 240 000km. Benzinec so potrosuvacka od 11l/100km, 272ks so full oprema - navigacija, grejaci vo sedista, 4 zonska klima, siber...
Voziloto na germanski tablici se prodava za 9100€ ili ocarineto za 11 500€
Нема посетени огласи
Кон почеток