Македонски | Shqip | English |

Mercedes E 290

Се продава од: dragi 10 јан. 19:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 600 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 290
se prodava mercedes e290 karavan godina 1997 dise so menja turbo diselvo odlicna sostojba zacuvana so vebasto parno registrirana do 03 09 2019 voziloto pali vozi pozdrav kontakt 03327300 072723006 078859635 kontakt dragi
Нема посетени огласи
Кон почеток