Македонски | Shqip | English |

MITSUBISHI COLT -06

Се продава од: daniela 31 мај 17:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Mitsubishi
Модел: Colt
Dobro socuvano, samo sto e registrirano vo odlicna sostojba.kupeno e od prv gazda
cena moze i po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток