Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.3CDTI 95HP ecoFLEX

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 17.140 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 900 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
ШИФРА: 094237

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK

Нема посетени огласи
Кон почеток