Македонски | Shqip | English |

Opel Astra 1.4 90HP

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 11 фев. 13:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 8.560 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 900 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
Информации за возилото
ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации
Регистрирана до 30.06.2019

ШИФРА: 124422

https://autowelt.mk/cars/opel-astra-1-4-90hp/

Нема посетени огласи
Кон почеток