Македонски | Shqip | English |

Opel Corsa 1.3 dizel Registrirana

Се продава од: Corsa 15 мар. 17:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 40 000 - 44 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Corsa
Ful oprema
So 50 000 km
Socuvana
Нема посетени огласи
Кон почеток