Македонски | Shqip | English |

Opel Insignia 1.6CDTI 136HP ecoFLEX

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

12 900 ЕУР

Година: 2016
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Insignia
Произведена: 11.2015

ШИФРА: 029436

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK

Нема посетени огласи
Кон почеток