Македонски | Shqip | English |

Opel Insignia OPC Line

Се продава од: Andrej Iliev 14 јан. 10:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 17.120 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 800 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Бугарска
Боја: Бела
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Insignia
1.8 140ks Benzin, Registrirana na BG tabli do Dekemvri 2019 godina, Kompletno servisirana pred 1000km (Rebrasti, klinesti, zategaci) novi svekici, nov Akumulator so 2g garancija,Novi Letni gumi montirani pred 5 meseci plus Zimski gumi, smeneto motorno maslo i antifriz,Avtomobilot e vo Ekstra Sostojba, so nea dodavam kamera za vozenje nanazad i shirok ekran so navigacija
Нема посетени огласи
Кон почеток