Македонски | Shqip | English |

Peugeot 4007 4x4 2.2 hdi 2007

Се продава од: Johan 23 мај 19:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 18.870 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 700 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 4007
Peugeot 4007 4x4 2007 g 2.2 hdi so 7 sedista servisirana registrirana so zelen karton vo odlicna sotojba moze i zamena za pomalo vozilo
Нема посетени огласи
Кон почеток