Македонски | Shqip | English |

RENAULT LAGUNA 1.9dCI 120HP

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 6.730 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 100 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Laguna
ALUMINIUMSKI BANDAZI
SVETLA ZA MAGLA
ABS
AIRBAG
EL. PROZORI
EL. RETROVIZORI
KLIMA URED
CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO
PRV SOPSTVENIK
SERVISNA KNISKA
2 ORIGINALNI KLUCEVI
Нема посетени огласи
Кон почеток