Македонски | Shqip | English |

Rover Maestro

Се продава од: Dragan 24 апр. 21:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Rover
Модел: Друг модел
Се продава добро зачуван Ровер Маестро 2.0 дизел
не возена такси, прв газда
цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток