Македонски | Shqip | English |

SEAT LEON 1.4 TSI 125KS NEUVEZEN

Се продава од: ivan Денес 19:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 9.440 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 300 ЕУР   5 100 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Leon
Seat Leon 1.4 TSI 122ks неувезен - купен од Кадис Скопје COPAEDITION со следната опрема:

-ABS
-ESP
-Radio / CD /MP3/AUX
-16'' Алуминиумски Бандажи со потполно нови зимски гуми 205/55/16
-Ел. Склопливи Ретровизори
-Електрика на Ретровизори
-Електрични Прозори
-Климатроник ДВОЗОНСКИ
-Кожен Волан
-Команди на Волан
-Светла за Магла
-Спортски Седишта
-100% гаранција на километри

Регистриран до 11.2019 ,сервисиран,без никакви дополнителни вложувања во беспрекорна состојба!брз и многу економичен!

Нема посетени огласи
Кон почеток