Македонски | Shqip | English |

Seat Leon ST 1.6 TDI matrix led full oprema

Се продава од: ivan 17 мар. 21:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

10 990 ЕУР

Година: 2015
Менувач: Рачен
Километража: 65 000 - 69 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Leon
LED Пакет Matrix Full Led Предни светла и лед штопови
-асистенција за возење со сензор без раце(line assisting)
-автоматски долги светла со сензор ( автоматско вклучување и гасење )
-ABS,Airbag,Auto Hold,Cruise Control,ESP,Multimedia Input,Radio / CD шаржер
-Park pilot
-Start-Stop Систем
-Алуминиумски Бандажи оригинал SEAT
-Борд компјутер (КОЛОР/навигација/контакти/line asistent)
-Мулти функционален Дисплеј 7'' со команди на допир
-Говорни Команди
-Греачи во Седишта
-Ел. Склопливи Ретровизори
-Електрика на Ретровизори
-Електрични Прозори
-Климатроник ДВОЗОНСКИ
-Кожен Волан
-Команди на Волан
-Мерач на притисок во гуми
-Навигација (со мапи од цела Европа)
-Паркинг Сензори 360 (напред назад) со сензор за автоматско вклучување и работа во позадина
-Бежично Поврзување со телефон синхронизација на контакти
-Гласовни команди
-Светла за Магла
-Сензори за Дожд
-Спортски Седишта
-Хром Пакет
-Централна Брава
-два клуча
-сервисиран со сменет ребрест каиш со затегачи и водна пумпа уље long life и сите филтри кој сервис кошташе 650 евра( доказ фактура за сервис и старите делови)
- 4 нови летни гуми
-Регистрирана со зелен картон до 20.09.2019
за замена цена 11500 еур
Нема посетени огласи
Кон почеток