Македонски | Shqip | English |

TOYOTA AURIS 1.4 D4D NEUVEZUVAN AUTOMATIC

Се продава од: DANIEL 15 мар. 11:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 12.580 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 800 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Toyota
Модел: Auris
PRODAVAM
TOYOTA AURIS 1.4 D4D
AVTOMATSKI MENUVAC
F1 VOLAN KOZEN
FULL OPREMA
KLIMATRONIK
RADIO CD SO KOMANDI NA VOLAN
NOVI GUMI
KUPENA VO TOYOTA SKOPJE
SERVISNA KNISKA SO SITE SERVISI DO POSLEDEN KILOMETAR
KOMPLETEN SERVIS NAPRAVEN PRED 2000 KM VO TOYOTA
147000 KM
Нема посетени огласи
Кон почеток