Македонски | Shqip | English |

TOYOTA Corolla 1.4

Се продава од: Aleksandar 28 апр. 12:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 14.970 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 900 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Toyota
Модел: Corolla
Odlicno zacuvana Corolla. Prv sopstvenik, kupena vo Toyota Skopje i redovno servisirana tamu so servisna kniska.
Vgraden plinski ured vo NOVUS od markata Prins.
Garazirana redovno.
Нема посетени огласи
Кон почеток