Македонски | Shqip | English |

VW CADDY LIFE 1.9TDI 105HP

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 12.150 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 600 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Caddy
РЕГИСТРИРАНА ДО 09.2019
ABS
AIRBAG
КЛИМА УРЕД
РАДИО-ЦД
ЕЛ. ПРОЗОРИ
ЕЛ. РЕТРОВИЗОРИ
СВЕТЛА ЗА МАГЛА...

ШИФРА: 069624

WWW.AUTOWELT.MK

Нема посетени огласи
Кон почеток