Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 7 1.6 TDI

Се продава од: Petar 23 мај 17:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

10 500 ЕУР   12 000 ЕУР

Година: 2013
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
SE PRODAVA GOLF 7 1.6 TDI
ALUMINIUMSKI FELNI + SET ZIMSKI METALNI BANDAZI SO GUMI
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA SO SERVISNA KNISKA
Нема посетени огласи
Кон почеток