Македонски | Shqip | English |

VW Golf 7 GTD 2.0TDI 184HP

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

20 300 ЕУР

Година: 2015
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Информации за возилото
» Business Paket
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

ШИФРА: 083987

http://autowelt.mk/cars/vw-golf-7-gtd-2-0tdi-184hp

Нема посетени огласи
Кон почеток