Македонски | Shqip | English |

VW Passat

Се продава од: Robert 14 јун. 23:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

18 000 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat CC
Автоматски менувач, јачина на мотор 177 ks, зафатнина 2.000 ссм3. Возилото поседува дополнителна опрема *ESP електронска стабилизациска програма*Електрични амортизери (conford-standart-sport) *Кожен 4-крак мултифункционален волан *Електромеханички серво волан *Воздушни перничиња за возач и совозач*Странични воздушни перничиња и воздушни завеси *Помош при нагорнина *SD cart *Start stop систем *Електронска имобилизација (заштита од кражба)*Централно заклучување со далечинско *Тонирани стакла*Автоматски дневни светла*Автоматски клима уред *Електрика на прозори*Електрично подесиви и греење на ретровизори *Ретровизори во боја на каросерија*Темпомат*Наслон за рака напред*LED предни светла *Патосници напред и позади*Делива задна клупа* Хромирани лајсни околу стаклата* Автоматска рачна кочница *Електрично подесување на предните седишта*Комбинирани седишта*Алуминиумски фелни 18*Греење на предни седишта *Паркинг сензори напред и позади *Cruise control*Сензор за дожд * Контрола на притисок во гуми*Start/Stop sistem *Наслон за рака - напред *Алуминиумски бандажи и резервно тркало *Копче за отварање на багажната врата* Централно заклучување со далечинско*Електрично отварање/затварање на багажен простор едиствена во мк.
Нема посетени огласи
Кон почеток