Македонски | Shqip | English |

VW PASSAT 5 1.9TDI 101HP 379016

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 11 фев. 13:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 6.940 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 200 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Passat / VW Volkswagen
Модел: Passat
Регистриран до 07.2019
ABS
Airbag
ESP
Chrome Пакет
Ел. Прозори
Ел. Ретровизори
Клима Уред
Нема посетени огласи
Кон почеток