Македонски | Shqip | English |

VW Sharan 2.0TDI 140HP DSG BM

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

14 600 ЕУР   16 700 ЕУР

Година: 2013
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Sharan
Информации за возилото
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
RNS315 Навигација
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Затемнети Стакла
Климатроник ЧЕТИРИ ЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации
ПРОИЗВЕДЕНА: 12.2012
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

ШИФРА: 017347

http://autowelt.mk/cars/vw-sharan-2-0tdi-140hp-dsg

Нема посетени огласи
Кон почеток