Македонски | Shqip | English |

VW Tiguan 4-MOTION DSG 2.0TDI 140HP

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мар. 14:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

18 300 ЕУР

Година: 2015
Менувач: Автоматски
Километража: 110 000 - 119 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Tiguan
Информации за возилото
ABS
Airbag
Auto Hold
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
RNS315 Навигација
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации
ПРОИЗВЕДНА: 11.2014
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

ШИФРА: 540782

https://autowelt.mk/cars/vw-tiguan-4-motion-dsg-2-

Нема посетени огласи
Кон почеток