Македонски | Shqip | English |

VW Tiguan SPORT & STYLE 2.0TDI 140HP 4-MOTION

Оглас од претпријатие. Се продава од: AutoWelt.mk 15 мај 14:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

18 300 ЕУР

Година: 2013
Менувач: Рачен
Километража: 110 000 - 119 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Кочани
Стил на каросерија:
Марка: VW Volkswagen
Модел: Tiguan
ШИФРА: 503508

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK

Нема посетени огласи
Кон почеток