Македонски | Shqip | English |

Skuter HAMACHI MONZA (YOHNWAY) 50cc

Се продава од: Наташа 16 мај 11:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.410 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

650 ЕУР

Година: 2007
Локација: Кочани
Моторцикли : Скутер
Марка: Друга марка
Модел: Hamachi
🛵🛵 СЕ ПРОДАВА 🛵🛵
👉 моторот е како од салон;
👉 HAMACHI MONZA (YOHNWAY);
👉 50cc;
👉 4 - тактен;
👉 изминати само 2000км;
👉 регистриран (трајно) и осигуран;
👉 променето:
- масло (на 1900км);
- батерија нова (HAMACHI со гаранција 1 година).
👉 моторот нема ниедна гребнатикна, како од салон е;
👉 оди заедно со една кацига и куфер;
👉 цена: 650е - БЕЗ ЗАМЕНИ.
👉 контакт: 078/366-811
Нема посетени огласи
Кон почеток