Македонски | Shqip | English |

DAF XF -11

Се продава од: Sashko Stojanovski Денес 08:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

21 000 ЕУР

Локација: Кочани
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: XF
Se prodava DAF XF 2011 god.na bugarski tabli.Kamionot e so avtomatski menuvac,XL kabina i e na okolu 700 000km.So Retarder i dopolnitelna krovna klima.Kamionot e Standard so dve predni skroz novi gumi i 4 zadni gumi na 80 procenti.Redovno servisiran i e vo odlicna vozna sostojba.
Нема посетени огласи
Кон почеток