Македонски | Shqip | English |

Iveco Euro Cargo

Оглас од претпријатие. Се продава од: Filip Internacional Logistik 15 мар. 10:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 21.480 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 900 ЕУР   13 500 ЕУР

Локација: Кочани
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Euro Cargo
Iveco Euro Cargo
Godina na proizvodstvo 2010
Kilometraza 96 910km
Registracija do 20.03.2019
Moknost vo KW 130
Zafatnina vo m3 3920
Nosivost 3500kg
Mesta za sedenje 3
Нема посетени огласи
Кон почеток