Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 213

Оглас од претпријатие. Се продава од: Filip Internacional Logistik 17 јун. 23:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кочани
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 19-21
Se prodava kombe Mercedes-Benz Tip:Spinter 213 CDI
Registrirano do 01.2020
Kilometraza: 275 245
Vo odlicna sostojba.
Bez zamena
Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток