Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 22-32 sumski kamion

Се продава од: Dimitar 26 апр. 16:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 19.740 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 100 ЕУР   12 500 ЕУР

Локација: Кочани
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Drug model
-reg:20.07.2019
-novi gumi 80-90%
-redovno servisiran
-atestiran
-evropa deferencijali
-dolzina na sandk 6,3m
Нема посетени огласи
Кон почеток