Македонски | Shqip | English |

Scania 124.420

Се продава од: Trifco Krstov 14 јан. 11:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кочани
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Scania
Модел: 124.420
се продава Scania euro 3 2004 год. регистрирана до март 2019 год. комплет со полуприколка марка Meiller, дозволена носивост 29 т, тешка 5,810 т со зелен картон и цмр осигурување. возилото е исправно комлет, спремно за работа, цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток