Македонски | Shqip | English |

Volvo FH 13 440 -06 god euro 5

Се продава од: Trifco Krstov 14 јан. 20:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Кочани
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volvo
Модел: FH
се продава Volvo FH 13 440 2006 g. и полуприколка Schmitz 2007 г. Волвото е регистрирано до 10.2018 двете во одлична состојба. цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток