Македонски | Shqip | English |

Garnitura za dneven prestoj

Се продава од: Викторија Шопова 14 јун. 16:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

350 ЕУР

Локација: Кочани
Опрема : Гарнитури и салонски елементи
Се продава одлично зачувана гарнитура. Истата е многу малку користена и вклучува:
- Тросед ( 200x95x70) со механизам на спуштање, целосно здрав.
-Двосед (170x95x70)
-Фотеља (100x95x70)
-Масичка (100x100x50)
-Две табуретки и четири перничиња
Гарнитурата е изработена од еко кожа и мебел штоф. Масичката е од дрво. Лесно се чисти!

Нема посетени огласи
Кон почеток