Македонски | Shqip | English |

Iphone 6

Се продава од: Dragi Вчера 00:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 2.130 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

200 ЕУР

Локација: Кочани
Марка: Apple (Iphone)
Модел: iPhone 6
32GB купен од Apple Store Цирих
Нема посетени огласи
Кон почеток