Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S8 so puknat ekran

Се продава од: miki 10 јан. 19:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

10 000 МКД

Локација: Кочани
Марка: Samsung
Модел: Galaxy S8
Prodavam Samsung Glaxy S8 so puknat ekran inaku ispraven rabotat site senzori, kupen juli 2017 za poveke informacii javete se na 071348626
Нема посетени огласи
Кон почеток