Македонски | Shqip | English |

Kuka na odlicna lokacija

Се продава од: Cvetanka Postolova 09 мај 18:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 6
Површина: 103 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Дрва
Локација: Кочани
Се продава куќа од 103m2 со дворна површина од 200m2 на улица "Борис Трајковски" -бр. 56 во Кочани (спроти џамијата).
Цена по договор.
Број за контакт : 078319149
Нема посетени огласи
Кон почеток