Македонски | Shqip | English |

Kuka od 200m2 vo Kocani

Се продава од: Блашка Вчера 09:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

75 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Друго
Локација: Кочани
Два спрата,подрум,гаража,двор.Цела површина е 540 м квадратни.Мирно место со поглед кон градот.
Нема посетени огласи
Кон почеток