Македонски | Shqip | English |

Opremen stan od 77m2 vo Kocani

Се продава од: Васил 23 мај 01:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

56 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: ул. Скопска бр. 1/1/6
Површина: 77 m2
Локација: Кочани
Комплетно наместен стан со квалитетен и модерен мебел во нова зграда, на први кат. Станот е со површина од 77 метри квадратни. Има дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба, детска соба, ходник, купатило и две тераси. Станот е со инсталирано парно греење и клима уред. Има надворешни заштитни ролетни и внатрешни венецијанки.
Нема посетени огласи
Кон почеток