Македонски | Shqip | English |

Chevrolet Cruze

Се продава од: Darko Денес 01:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Македонска Каменица, Кочани
Стил на каросерија:
Марка: Chevrolet
Модел: Cruze
Chevrolet cruze 2.0 150hp
Full oprema
Novi gumi
Charzer 6cd
Cena po dogovor
Contakt 071_227_495
Нема посетени огласи
Кон почеток