Македонски | Shqip | English |

Telefon Samsung Galaxy S III

Се продава од: Karolina 10 ное 19:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купете веднаш, платете подоцна! Без додадени трошоци. Првиот заем е бесплатен.
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 МКД

Локација: Македонска Каменица, Кочани
Марка: Samsung
Модел: I9300 Galaxy S III
Telefonot e koristen skoro 2ipol godini, kupen od Germanija. Telefon e vo odlicna i ispravna sostojba.
Нема посетени огласи
Кон почеток