Македонски | Shqip | English |

DAF XF 480 & LANGENDORF

Се продава од: Ivica Вчера 10:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Чешиново-Облешево, Кочани
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: DAF
Модел: XF
Камионот е произведен 2002 година, во возна состојба е, сменето компресор за воздух и пумпа за висок притисок на улје во 10.2017 год. нови, погонски гуми HANKOOK 90%, со кипер пумпа.
Приколката е 2008 година и е во супер состојба за работа!
За било какви подетални информации контактирајте не.
Нема посетени огласи
Кон почеток