Македонски | Shqip | English |

Masini za konfekcija

Се продава од: Gjuro Georgievski 14 окт. 20:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

60 ЕУР   80 ЕУР

Локација: Кратово
Производи : Индустриски машини и алати

Pikerka Rimoldi 70 eur
Drikerka Elektricna 60 eur

Site komplet 400 eur
Нема посетени огласи
Кон почеток