Македонски | Shqip | English |

BMW 525 so desan volan

Се продава од: Trajce 07 јан. 14:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Автоматски
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Сива
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 525
BMY 525 so desan volan
Нема посетени огласи
Кон почеток