Македонски | Shqip | English |

Ford Focus 1.8tddi

Се продава од: Hristijan 09 дек. 16:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.520 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

700 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Focus
Na fordot mu e smeneto novi plocki filter za ulje filter za nafta filter vazduh 4 greaci problem ne doaga struja do bospumpa
Нема посетени огласи
Кон почеток