Македонски | Shqip | English |

Ford Fusion 1.6 tdci 90 ks

Се продава од: Goran 18 мај 16:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.270 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 350 ЕУР   3 800 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Fusion
Продавам Ford Fusion 1.6 tdci, 2006 год. Cross model. Регистриран до 20.07.2019 г. Одлично сочуван.
- 4 одлични гуми м+с
-Eлектрика на предни стакла, ретровизори и светла
- клима
- Сензори за дожд
- Систем против пролизгување ESP
- ABS кочници
- 4 airbag
- сончев кров
- борд компјутер
- 16-ки алу фелни
- магленки
- фабричко радио и CD шаржер
- атест за затемнети стакла
- просечна потрошувачка 4,9 l/100km
- 180000 км
Нема посетени огласи
Кон почеток