Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo

Се продава од: Trajce 08 дек. 20:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.940 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 199 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Црна
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Mondeo
So ful oprema,dobro socuvana I redovno servisirana
Нема посетени огласи
Кон почеток