Македонски | Shqip | English |

Hyundai Santa Fe

Се продава од: Dragan 10 мар. 16:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

4 499 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Hyundai
Модел: Santa Fe
Servisiran,ima 4 zimni gumi,smenet ulje,filtri,rebrest kais,ima fabricka kuka,greaci na sedista,klima,full oprema,registriran do 21.01.2020,ima 4x4 mozni zamei za pomalo vzilo
Нема посетени огласи
Кон почеток