Македонски | Shqip | English |

Kia Pride sedan

Се продава од: Sasa Atanasov 15 ноем. 21:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.930 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 350 ЕУР

Година: 1997
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Kia
Модел: Pride
Prodavam kia pride sedan 1350 evra ili ja menuvam za sportski motor nad 500 kubika ekstra socuvana vredi da se vidi
Нема посетени огласи
Кон почеток