Македонски | Shqip | English |

Mazda 3 1.6 hDI Дизел -05 BG

Се продава од: Jovan 21 окт. 21:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.990 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 300 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сива
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Mazda
Модел: 3
Mazda 3 2005 год. - 1.6 HDI Дизел, БГ РЕГ. само на БГ документи (Euro 3)

➡ 2300€ (Коментар на цената само на лице место)
➡ Поминато 200,000 км, многу економичен автомобил 4-5l/100km

🔧 Зачувана, редовно сервисирана, сменето масло, филтри, нови плочки... пали вози, како од салон...

📲 Контакт: 071 214 064
Нема посетени огласи
Кон почеток