Македонски | Shqip | English |

NISSAN QASHAI-1.5 DCI FABRIKA KAKO NOVO

Се продава од: ance 25 ноем. 15:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Nissan
Модел: Qashqai
Nissan Qashqai 1.5 DCI - 106ks. 2009god
Registriran do 24 11 .2019
Napraven servis smeneto e ulje i filter za ulje.
2 kluca.
Elektrika na 4 prozorci.dvozonska klima koja raboti besprekorno.vnatresno i nadvoresno e zacuvan kako da e od fabrika.bes niedna zabeleska.kolata e uvezena so vozenje od italija.
Extra socuvan !!!
Mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme.
Bez nikakvo dopolnitelno vlozuvanje vo nego.
tel za kontakt 071 245 532
Нема посетени огласи
Кон почеток