Македонски | Shqip | English |

Opel Astra g

Се продава од: toni 22 фев. 12:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.740 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

800 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кратово
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Astra
prodavam udarena opel astra g dizel. 1999 god
215000km za popravka ili za delovi . osteteni sponi ,stabilizatori na dvete predni gumi.
Нема посетени огласи
Кон почеток